Nie ogarniasz?
...zrobimy to za Ciebie!

Gotowe szablony graficzne stron internetowych


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TemplateMonster.com, w której znajdziesie Państwo gotowe szablony graficzne stron internetowych.
Jeśli znajdą Państwo projekt strony internetowej który spełnia oczekiwania waszej nowej strony internetowej, nasza firma pomoże w jego zakupie jak i w dostosawaniu go do indywidualnych potrzeb. Dostosowanie polega na przerobieniu grafik jak i plików stron , wprowadzeniu dostarczonych tekstów, zdjęć i danych kontaktowych. Koszty dostosowania zakupionego projektu strony internetowej to kwota od 500 zł i zależny jest od ilości podstron, tekstów itp.

Ostatnia realizacja
Bizmedia.pl
Ostatnią reazlizacją jest jest serwis internetowy firmy Bizmedia. Firma w swojej ofercie posiada wszystko co jest niezbędne do zaisnienia w Internecie od nazwu domenowej poprzez usługi hostingowe i tworzenie stron internetowych, sklepów i zaawansowanych serwisów. Zakres prac objął stworzenie nowego layotu witryny, wdrożenie nowoczesnych technlogii, optymializacja pod względem SEO. Stworzony serwis zbudowany jest z myślą owszystkich użytkownikach Internetu poprzez zastosowanie Responsive Web Design. Tak więc witryna inteligentnie dostosowuję swoje elementy do okien urządzeń na których jest przeglądana, tak aby zapewnić jak największa wygodę jej użytkowania.

Marki ktre nam zaufały
adresik.pl klatka.pl
Tworzenie stron www