Nie ogarniasz?
...zrobimy to za Ciebie!

O nas


Początki firmy sięgają roku 1998r., wtedy to została zarejestrowana pod nazwą InterKomGraf. Od samego początku nasza firma koncentrowała się na rynku internetowym. W roku 2002 firma weszła na rynek handlu elektronicznego z projektem pasażu internetowego www.oh.pl. Dzięki dużemu zaangażowaniu i doświadczeniu pracowników, w krótkim czasie trafiliśmy do czołówki Polskich sklepów internetowych. W tym samym okresie stworzyliśmy profesjonalny systemy statystyk stron www - www.webstat.pl , www.xstat.pl które po dziś dzień to jedne z największych systemów statystyk stron internetowych w Polsce. Wszystkie projekty informatyczne jak i graficzne były i są nadal rozwijane przez nasz wykwalifikowany zespół pracowników. W roku 2004 zajęliśmy się rozwojem naszej infrastruktury sieciowo-sprzętowej pod kątem oferty hostingowej (www.klatka.pl) oraz oferty rejestracji domen (www.adresik.pl ).
Profesjonalne tworzenie projektów internetowych oraz opracowanie własnej platformy handlowej w Internecie pozwoliły naszej firmie osiągnąć wysoki poziom znajomości branży internetowej. Profesjonalnie prowadzone strategie marketingowe doprowadziły do wypromowania własnych marek.
Obecnie działalność naszej firmy skoncentrowana jest na rozwijaniu i udoskonalaniu najważniejszych serwisów: Klatka.pl, Adresik.pl, WebStat.pl, RadioParty.pl, Oh.pl no i oczywiście ogarniamyto.pl

Ostatnia realizacja
Bizmedia.pl
Ostatnią reazlizacją jest jest serwis internetowy firmy Bizmedia. Firma w swojej ofercie posiada wszystko co jest niezbędne do zaisnienia w Internecie od nazwu domenowej poprzez usługi hostingowe i tworzenie stron internetowych, sklepów i zaawansowanych serwisów. Zakres prac objął stworzenie nowego layotu witryny, wdrożenie nowoczesnych technlogii, optymializacja pod względem SEO. Stworzony serwis zbudowany jest z myślą owszystkich użytkownikach Internetu poprzez zastosowanie Responsive Web Design. Tak więc witryna inteligentnie dostosowuję swoje elementy do okien urządzeń na których jest przeglądana, tak aby zapewnić jak największa wygodę jej użytkowania.

Marki które nam zaufały
adresik.pl klatka.pl
Tworzenie stron www