Nie ogarniasz?
...zrobimy to za Ciebie!

Projektowanie i tworzenie stron internetowych


Strony internetowe to jedno z podstawowych narzędzi do promocji firmy na całym świecie. W obecnym czasie to Internet stał się głównym udziałowcem rynku usług i handlu. Nasza firma kompleksowo zapewni Ci istnienie w Internecie poprzez stworzenie strony internetowej, rejestracji domeny poprzez usługi hostingowe.

Co potrzebuje aby zaistnieć w Internecie?
Aby zaistnieć w Internecie potrzebna jest domena, hosting i strona internetowa.
a) Domena to unikalna nazwa funkcjonująca w Internecie, będąca odpowiednikiem numeru IP. Domeny zastąpiły numery IP, które należało wpisywać ręcznie - wiązało się to z koniecznością zachowania bezbłędnego zapisu. Dla uproszczenia opracowano i zaczęto stosować strukturę opartą na domenach internetowych.
b) Hosting - udostępnienie przez usługodawca przestrzeni serwera do zamieszczenia strony internetowej, usług poczty e-mail oraz bazy danych.
c) Strona Internetowa WWW - dokument HTML udostępniony w Internecie przez serwer WWW.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?
Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie gdyż z wszystko jest uzależnione od potrzeb klienta, oraz zamierzonej funkcjonalności serwisu.
W naszej ofercie znajduje się:
a) Strony wizytówki - od 400 zł
b) Rozbudowane serwisy internetowe - od 600 zł
b) Strony oparte na systemach CMS (WordPress, Joomla)* - od 600 zł
c) Strony wykonane z gotowych projektów klient lub zakupione w usłudze www.templatemonster.com - od 400 zł
d) Sklepy internetowe oparte na systemach e-commerce (np PrestaShop) - od 600 zł
*WordPress – system zarządzania treścią zaprojektowany głównie do obsługi blogów.
Joomla! - najpopularniejszy system zarządzania treścią CMS.

Jaki jest całkowity koszt posiadania strony Internetowej
Całkowity koszt strony internetowej to nie tylko koszt jej stworzenie, lecz także koszty związane z jej utrzymaniem, czyli usługa hostingowa i domena. Dodatkowe koszty są związane także z obsługą serwisu czy też aktualizacji systemów CMS.
Dla wszystkich naszych klientów obsługę serwisową, domenę jak i hosting zapewniamy za darmo przez okres pierwszego roku. Po roku usługi są odnawiane zgodnie z cennikiem odnowień domen systemu www.adresik.pl, natomiast koszt usługi hostingowej będzie zależny od wymaganej przestrzeni dyskowej serwisu zgodnie z cennikiem usług hostingowych www.klatka.pl. Wszystkie inne zlecenia obsługi serwisu wykonujemy zgodnie z cennikiem usług.
Potrzebujesz strony? Zgłoś się do nas!
Ostatnia realizacja
Bizmedia.pl
Ostatnią reazlizacją jest jest serwis internetowy firmy Bizmedia. Firma w swojej ofercie posiada wszystko co jest niezbędne do zaisnienia w Internecie od nazwu domenowej poprzez usługi hostingowe i tworzenie stron internetowych, sklepów i zaawansowanych serwisów. Zakres prac objął stworzenie nowego layotu witryny, wdrożenie nowoczesnych technlogii, optymializacja pod względem SEO. Stworzony serwis zbudowany jest z myślą owszystkich użytkownikach Internetu poprzez zastosowanie Responsive Web Design. Tak więc witryna inteligentnie dostosowuję swoje elementy do okien urządzeń na których jest przeglądana, tak aby zapewnić jak największa wygodę jej użytkowania.

Marki które nam zaufały
rejestracja domen Profesjonalny hosting